Thumb

Saç Similasyonu Silme

Saç simülasyonu silme işlemi  yaygın bir hale gelmektedir. Elbette kullanım alanı çeşitlidir ve bu nedenle saç simülasyonunun kendi içerisinde de farklılıkları bulunmaktadır. Saç simülasyonu aslında saç görünümünde bir dövme gibidir. Bu nedenle aslında saç ekimi gibi işlemlere ek olarak yapılmaktadır. Ancak isteyenler olursa direkt olarak bu işlemi yaptıranlar da vardır. Bu nedenle saç simülasyonunun kullanım alanları odlukça zengindir.

Elbette bu işlemi yaptırmak kadar sonrasında silmek de önem kazanmaktadır. Saç simülasyonunu yaptırdıktan sonra memnun kalmayanlar ya da artık bunu kullanmak istemeyenler bunu sildirme hakkına sahiptir. Elbette bu işlemin teknolojik olarak bir destekleyicisi de bulunmaktadır. Bu sayede lazer yöntemi ile saç simülasyonunun silinmesi gerçekleşmektedir.

Bu işlem hakkında merak edilen pek çok bilgiden söz edilmelidir. Saç simülasyonunun nasıl yapıldığı, silme işleminin nasıl odluğu, ne kadar sürede silinebildiği ve sağlıklı olup olmadığı gibi birçok sorudan bahsedilmelidir.

Saç Simülasyonu Nedir?

Saç simülasyonu cerrahi olmayan bir işlemdir ve kellik giderme amacı ile yapılmaktadır. Kel olan kişilerin saç görüntüsü vermek için kullandıkları bir yöntemdir. Aynı zamanda saç ekimi sonrası ya da az saçı olan ve bunları çok göstermek isteyenler için de kullanılan bir tekniktir. Saç simülasyonu aslında bir saç ekimi yöntemi değildir ve ilk olarak bunu bilmek gerekmektedir.

Bu yöntem daha çok hafa yapısı için kullanılan bir dövme görüntüsüne sahiptir. Özellikle kısa saçlarda daha etkili görüntü vermektedir. Saçı istenen sıklıkta olmayan kişiler için bu yöntem kullanılmaktadır. Ancak bu yöntem her zaman profesyonel bir şekilde yapılmayabilir. Ya da kişi bundan memnuniyet duymayabilir. Bunu etkileyen farklı faktörler de vardır ve bunlar arasında öne çıkan kişideki saç formu ve oranı değişimidir. Bu değişim ile kişilerin saç şekli değişirken aslında simülasyon görüntüsüne de ihtiyaç kalmaması mümkündür.

Saç Simülasyonu Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Saç simülasyonu silme işlemi nasıl yapılacağı son zamanlarda çok merak edilir oldu. Saç simülasyonu silme işlemi için Pico lazer yaygın bir teknolojidir. Antalya Pico lazer teknolojisi kullanarak kolaylıkla saç simülasyonunun silmek mümkündür. Elbette bu işlemler uzun sürelidir çünkü tüm kafa yapısını kapsamaktadır ve neredeyse 1 seneye yakın sürmektedir. Buna karşın Pico lazer en profesyonel lazer olması nedeniyle daha hızlı bir çalışma sürecine de sahiptir.

Saç simülasyonu renk de değiştirebilir ve bu durumda simülasyonunun en kısa sürede silinmesi önem arz etmektedir. Bu süreçte işlemi başlatmak gerekmektedir. Lazeri le yapılan bu işlemi Antalya’da yer alan merkezimizde gerçekleştiriyoruz. Aslında dövme işlemi ile benzer noktaları vardır ve özellikle %85 civarında silinme görmek de mümkündür.

Burada sizlerin seansa ne kadar devam ettiği ve aslında simülasyonunun ne zaman yaptırıldığı da önemlidir. Sildirme işleminde lokal anestezi yöntem uygulanabilmektedir ve bu süreçte ağrı en az indirilmektedir. Olası yan ektiler ise uzmanlarımız ile görüşülmelidir.

Saç Simülasyonu Silme Fiyatları

Saç simülasyonu silme fiyatları aslında işlemin kapsamında göre ayrışmaktadır. Saç simülasyonları fiyatlandırmasında ilk ayrıntı bu simülasyonun durumudur. Çünkü simülasyonun ne zaman yapıldığı önemlidir. Daha önceleri yapılmış ise solukluk görmek mümkün olacaktır. Bu da durumu etkileyecektir.

Whatsapp