Antalya Dövme Silme Merkezi Antalya Dövme Silme Merkezi

HAKKIMIZDA

Tüm Renklerdeki Dövmelerin Tek Silgisi '' PİCO Wave Laser ''

Hakkımızda

ÖZGÜN Medikal Lazer Sistemleri  ve Sağlık Hizmetleri LTD Şirketi Olarak,Antalya Dövme Silme Merkezimizde, ,dövme silme, renkli dövme silme,kalıcı makyaj silme ,hatalı ve renk değiştirmiş kaş işlemlerinizi sizin sağlığınızı ön planda tutarak siliyoruz.

17 Yıılık Lazer Sistemleri,Sağlık ve Güzellik Sektöründe ki tecrübemizle,En Son-En Teknolojik Cihazlarla Hizmet Veriyoruz.

British Medical Laser Association tarafından onaylı sertifikasyon.

HCPC Registered sistemi üzerinde kayıtlı Aesthetic Laser & IPL  & Operational Training For Laser Tattoo Removal Eğitim ve Uzmanlık

Masterclass ( 5.seviye ) Sertifikasyon

Vazgeçtiğiniz dövmelerinizden iz,yara ve keloid gibi kalıcı hasarlar bırakmadan güvenle kurtulabilirsiniz.

Antalya Dövme Sildirme

Dövmeler bir vücut sanatı olarak yüzyıllardır tercih edilmektedir.  Vücudun pek çok yerine dövmeler yapılabilmektedir ve binlerce farklı dövme tasarımından söz etmek mümkündür. Buna karşın dövmeler her zaman hoşa gitmez ve silinmek istenebilir. Dövme sildirme teknolojisi son yılların yeni ibr teknolojisi olup lazer yöntemi ile yapılmaktadır. Antalya dövme sildirme merkezi olarak verdiğimiz hizmet kapsamında sizlere dövme silmenin en kolay halini sunabiliyoruz. Antalya dövme sildirme hizmeti sizler için en üst kalitede planlanmaktadır. Bunun için değerli uzmanlar ile çalışırken aynı zamanda profesyonel bir ekip de kuruyoruz. Dövme sildirme için kullanılan lazer ürünlerinden en yenisini ve teknolojik açıdan gelişmiş olanını tercih ediyoruz. Pico Wave Laser teknolojisi ile Antalya’da dövme sildirmek artık çok daha kolaydır.

Antalya dövme silme işlemi dövmenin tamamının silinmesi ile sonuçlanmaktadır. Bu sayede eski dövmenizden eser kalmaz ve çok daha konforlu bir hayata başlayabilirsiniz. Dövme sildirme sürecinde dikkat edilmesi gereken pek çok nokta vardır. Bir dövme sildirmek için öncelikle uzmanlarımız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bizler, size en uygun olacak şekilde dövme sildirme işlemine başlıyoruz. Bu sayede sizlerin cilt tipine, dövme rengine ve daha pek çok faktöre bağlı olarak sizlere kolaylık sağlıyoruz.

Antalya dövme silme merkezi içerisinde yer alan merkezimiz, uzun yıllardır bu alanda deneyimli olmanın getirdiği avantajlar ile son teknoloji Pico Wave Laser ile çalışmaktadır. Ürünün eğitimini alan ve profesyonel olan çalışanlarımız, sizlerin ihtiyaçları kapsamında dövme sildirme işlemini tamamlamaktadır. Son teknoloji olarak görülen Antalya Pico Lazer diğer ürünlere kıyasla iki katı enerji ile dünyanın en güçlü lazeri olarak da görülmektedir. Lazer cildinizde hasar bırakmadan en iyi sonucu sizlere en kısa zamanda sunmaktadır. Dövme sildirme işleminde sizlere ve derinize zarar vermeden doğru oranlarda ve uygun seanslarda lazer uygulaması gerçekleştiriyoruz. Dövme sildirmek, kalıcı makyaj sildirmek ve birtakım cilt sorunlarını çözümlemek için lazer tedavisi tercih edebilirsiniz. Renkli ve siyah dövmelerinizi sildirebilirsiniz. Aynı zamanda kalıcı makyaj ve kalıcı kaş silme işlemi için de bizleri tercih edebilirsiniz.

Tam donanımlı lazer merkezimiz ve profesyonel çalışanlarımız ile sizlere dövme silme, kalıcı makyaj silme ve cilt sorunlarını tedavi etmek gibi pek çok işlem için uygun ortamı oluşturuyoruz. Dövme sildirme Antalya için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İnternet sitemizden bizlerle görüşebildiğiniz gibi telefon numaramız ile de iletişim kurabilirsiniz. Bizlerle görüşerek rezervasyon yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda Antalya’da yer alan merkezimize gelebilir ve Antalya’daki profesyonel dövme silme ve cilt lekesi yok etme işlemlerini deneyimleyebilirsiniz. Ön görüşme ile probleminizi dinleyen uzmanlarımız, dövme, kalıcı makyaj ve cilt problemlerini inceleyerek sizlere en uygun işlem sürecini planlayacaktır. Merkezimiz Antalya dövme silme fiyatları konusunda en uygun iyatları en gelişmiş cihalarla sunmaktadır .Bu sayede kişiye özel en üst kalitede hizmeti vaat ediyoruz. Hijyenik lazer merkezimizde dövme sildirme ve cilt sorunlarını tedavi etmek için sizlere uzman kadromuz ile profesyonel lazer tedavisi sunuyoruz.

 

Antalya Dövme Silme Merkezi

İlk insanlardan bugüne gelen kadar vücut çizme ve boyama sanatı devam etmiştir. Bugün dövme olarak isimlendirilen bu sanat, insan hayatının bir parçası haline gelmiştir ve sanatın vücutta yansıması olarak nitelendirilmektedir. Dönemin popüler olan unsurlarını insanların vücutlarında görmek mümkündür. Dövme modelleri dönemin sanat anlayışı ile ilişkili olarak değişmektedir ve gelişmektedir. Buna karşın dövmesini artık sevmeyen ya da beğenmeyen birçok insan da olabilir. Bu süreçte dövme değiştirilebilir ya da bugünün teknolojisi sayesinde dövme tamamen sildirebilir.

Dövme sildirmek isteyen insanların sayısı azımsanmayacak kadar fazladır. Dövme sildirme işlemi ile var olan bir dövmeden kurtulmak, vücudun o bölümünün kendisini yenilemesi mümkün olacaktır. Antalya Dövme Silme Merkezi olarak bizler bu hizmeti sunuyoruz. Aynı zamanda kalıcı makyaj ve kalıcı kaç boyası silme gibi işlemler de yapmaktayız. Bu sayede kalıcı makyajını sildirmek isteyen veya yeterince beğenmeyen kişiler kısa sürede kalıcı makyajdan kurtulabilir. Bunların yanında cilt sorunlarının çözümü de lazer teknolojisi ile mümkündür.

Cilt sorunları yüzyıllardır var olan ve uzun süreli birtakım bitkisel ya da kimyasal ürünler sonucu silinmeye çalışılan lekeleri oluşturmaktadır. Buna karşın lazer eksin çözüm sunarken bu süreci birkaç seans ile sınırlaması da oldukça avantajlıdır. Antalya dövme sildirme için sunduğumuz üst düzey lazer teknolojisi, sizlerin ve cildinizin herhangi bir sorun yaşamadan dövmeden, lekelerden ve kalıcı makyajdan kurtulmasını mümkün kılmaktadır.

Dövme Nasıl Silinir?

Dövme silme süreci hakkında akıllarda pek çok soru olması oldukça doğaldır. Deri altına işlenen dövmelerin lazer ile silinme teknolojisi oldukça yenidir. Bunun öncesinde birçok yöntem denense de lazer en etkili ve en kesin sonucun sunulduğu yöntem olarak akıllara kazınmıştır. Bu teknoloji ile birlikte farklı lazer tipleri de ortaya çıkmıştır. Ancak doğru lazer kullanımı en iyi etkiyi sunacağından lazer teknolojileri incelenmelidir. Sunduğumuz lazer dövme silme işlemi son teknoloji Pico Wave Laser ile sağlandığına birçok kişi güvenli bir şekilde bu hizmeti Antalya’da bizlerden almaktadır.

Dövme silme işlemi için öncelikle sizleri Antalya’daki merkezimizde görmemiz gerekmektedir. Sunduğumuz hizmetin kapsamı sizlere özeldir ve bu nedenle dövmeye ve daha pek çok faktöre bağlı olarak bu hizmeti vermekteyiz. Uzmanlarımız sizlerin dövmesini veya dövmelerini incelediğinde dövmenin yeri, dövmenin rengi ve ne zaman yapıldığı gibi pek çok unsur etkili olmaktadır. Dövmenin derinliği ve yoğunluğu da incelenerek dövme silme süreci belirlenmektedir ve planlanmaktadır. Elbette bu işlem kişinin kendisi ile de ilişkilidir. Antalya lazer ile dövme silme sürecinde kişinin kullandığı ilaçlar, son zamanlarda gördüğü tedaviler ve daha pek çok bilginin bilinmesi sürecin yönetilmesinde olumlu olacaktır.

Lazer ile Dövme Sildirme

Lazer ile dövme sildirme işlemi son yıllarda sıkça tercih edilir hale gelmiştir. Antalya’da verdiğimiz lazer ile dövme silme hizmeti sayesinde dövmeler iz bırakmaksızın silinmektedir. Elbette bu işlem seanslar boyunca gerçekleşmektedir ve bu sayede deriye zarar veremden düzenli olarak iyileşmektedir. Bu seanslar ve d aha pek çok şey uzmanlarımız tarafından belirlenmektedir ve kişinin cildi, iyileşme süreci dikkate alınarak planlanmaktadır. Antalya lazer ile dövme sildirme işlemi için ilk olarak randevu almanız gerekmektedir. Ardından randevu saatinde merkezimize gelmelisiniz ve sizlerin dövmesini incelemeliyiz. Dövmenin durumu bizlerin bir planlama yapabilmesi için oldukça belirleyicidir.

Lazer ile dövme sildirme işlemi için Pico Laser Wave teknolojisi tercih edilmektedir. Bu teknoloji ile hem renkli hem de siyah dövmeler silinebilmektedir ve kolayca yok edilebilirler. Bunun bir süreç olduğu unutulmadan bu süreçte sabırlı olmak oldukça önemlidir. Oldukça güvenilir ve hijyenik dövme silme merkezimizde dövme silme işlemi seansları arasında birtakım zamanlar verilmektedir. Bu sayede dövme bölümü iyileşerek yeniden seansa hazır hale gelmektedir. Dövme merkezimizde yapılan dövme silme işlemleri hızlı iyileşme potansiyeline sahiptir. Yoğun kanama yaşatmayan lazer uygulaması, daha kısa süre içerisinde etkili sonuçlar sunabilir.

Lazer ile Kalıcı Makyaj Silme

Lazer ile kalıcı makyaj silme işlemi birçok kişi için avantajlı bir işlemdir. Kalıcı makyaj yüze yapılmaktadır ve bu nedenle kalıcı makyajdan kurtulmak çok daha zor gibi görünmektedir. Yüze uygulanan lazerlerde hassasiyet oldukça önemlidir. Yüze uygulanan lazerlerde yüzün kabuk bağlamaması, ciddi kanamalar olmaması cilt lekeleri açısından önem arz etmektedir. Kalıcı makyaj silme işleminde göz, duvak ve cildin bütününün zarar görmemesine özen gösterilmektedir. Antalya kalıcı makyaj silme işlemi lazer merkezimiz tarafından yapılabilmektedir. Bu sayede kalıcı makyajını bir bölümünü ya da bütününü sildirmek mümkündür. Kalıcı makyaj göze, kaşa, dudağa, yanağa ve bu gibi noktalara yapılabilmektedir. Her birini silebilmek ayrı bir işlem grubunda yer alır bu nedenle her birinin fiyatlandırması da farklı olacaktır.

Antalya kalıcı makyaj silme fiyatları değişkendir bunun sebebi ise kalıcı makyajın birçok noktaya yapılabilmesidir. Kalıcı makyaj yaptıran kişiler makyajı beğenmeyebilir ya da artık makyaj eksi görünümünü kaybetmiş olabilir. Bu durumda makyaj kötü bir görüntüye sahip olacaktır ve silinmesini istemek oldukça doğaldır. Bu aşamada lazer ile silinen kalıcı makyajlar farklı seans sürelerinde tamamlanmaktadır. Kalıcı makyajın ne zaman ve hangi teknik le yapıldığına göre seans sayıları ve lazer seviyesi belirlenecektir. Kalıcı makyajın durumuna bağlı bir fiyatlandırmadan da söz etmek mümkündür.

Lazer ile Cilt Sorunlarının Tedavisi

Cilt sorunları her zaman olabilecek durumlardır ve bu süreçte yok olmaları için birçok çaba sarf edilmektedir. Ancak bazı çabalar yetersiz kalırken bazı çabalar da oldukça uzun sürmesi nedeniyle birçok insanı bıktırmaktadır. Bu soruna en kolay ve etkili çözüm için lazer yöntemi öne çıkmaktadır. Lazer ile cilt sorunlarını tedavisi sayesinde birkaç seans içerisinde cilt sorunlarında gözle görülür bir düzelme görmek mümkündür.

Cilt sorunları oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Sivilce lekeleri, akneler, güneş sebebiyle lekeler, yanık izleri ve cilt gençleştirme gibi pek çok işlem bu kapsama girmektedir. Cilt sorunları uzun ömürlü olabileceği gibi henüz yeni de olmuş olabilir. Bu gibi faktörler iyileşme sürecinde oldukça etkilidir. Çünkü bu sayede cilt sorunlarının tedavi seansları belirlenmektedir. Henüz yeni olan cilt sorunlarının tedavisi daha hızlı olurken lekeler haline gelen uzun ömürlü cilt sorunlarında tedavi seansları daha uzun sürebilir. Bu aşamada cilt sorunları tedavisinin fiyatları da merak edilebilir. Antalya cilt tedavisi fiyatları kapsamında seans ücretleri değişime açıktır.

Lazer ile Hatalı ve Renk Değiştirmiş Kaş Silme 

Kaş boyama son yıllarda trend haline gelmiştir bu aşamada hatalı kaş boyama da oldukça yaygındır. Hatalı kaş boyama oldukça hassastır çünkü kişinin yüz tipini büyük oranda değiştirirken olumsuz durumlar görmek de mümkündür. Aynı zamanda kaş boyamayı tercih eden ve seven kişilerin zamanla kaş boyaları akar ve silinir. Aynı zamanda renk de değiştirebilir ve bu durum kaş silme işlemine ihtiyaç duyulmaktadır.

Lazer ile hatalı ve renk değiştirmiş kaş silme işlemi ile bu süreçleri düzeltmek ve normalde döndürmek mümkündür. Bu işlem sayesinde kaşta yer alan boya pigmentleri yok edilmektedir ve sonrasında bir süre sade bir görünüm sizleri beklemektedir. Kaş boyası silme işlemi sonrasında 30 gün ile 45 gün kadar kaşlara herhangi bir işlem yapılmaması oldukça önemlidir. Sonrasında istenirse yeniden kaş boyama yapılabilmektir. Bu sürecin doktor kontörlünde ilerlemesi bir avantaj olacaktır. Antalya kaş silme işlemini profesyonel lazer ürünlerimiz ile gerçekleştiriyoruz ve bu sayede kaş ve yüz bölgesinin zarar görmesini engelliyoruz. Özellikle kaş silme işleminde kaş tüylerinin zarar göreceğini düşününler için böyle bir durum olmadığından daha avantajlı bir işlem olarak görülmektedir.

Pico Wave Laser Teknolojisi

Pico Wave Laser teknolojisi ile cildin çok daha iyi görünmesi mümkündür. Laser teknolojisi son 20 yıldır gözde durumdadır ve bunlar her dönem kendini yenileyerek en iyi örneklerini sunmaktadır. En gelişmiş lazer teknolojilerinin başında da Pico Wave Laser teknolojisi gelmektedir. Son yılların gözde lazer teknolojisi olan ürün birçok avantaja sahiptir.

Antalya Pico Wave Laser teknolojisi ile lekeler, dövmeler, çatlaklar, doğum izleri, çiller, kırışıklıklar, cilt sorunları, kalıcı makyajlar ve nicesi silinebilmektedir. Bu lazerin ibr diğer avantajı da aslında tüm vücut tipleri ve cilt tipleri ile olan uyumdur. Bu sayede herekse hitap etmektedir ve kolaylık sağlamaktadır. Bu lazer artık ağır lazer enerjisinin dışında kalır ve yüksek sıcaklıkları kullanmamaktadır. Bu sayede vücudun ev cildin en hassa noktalarına dahi rahatça uygulanabilmektedir. Cilt yararlı olmasını önlerken cildi birçok problemden kurtarma özelliği ile bilinmektedir.

Pico Wave Laser teknolojisi uygulanmaya başlandıktan sonra etkisini kısa sürede gösterirken istenen noktaya kadar seanslara devam edilebilir. Lazer türünün fiyatlandırmadaki etkisi de merak konusudur. Çünkü lazer kalitesi hizmeti de etkilemektedir. Elbette kaliteli bir lazer fiyatlandırmada değişiklik gösterebilir. Ancak bizler müşteri memnuniyeti umursuyoruz ve sizlere en iyi lazer teknolojisini sunmayı bir görev ediniyoruz.

Renkli Dövme Silme

Renkli dövme silme işlemi akıllarda pek çok soru bırakmaktadır. Pico Wave Laser teknolojisi  öncesinde renkli dövmelerin silinme sürecinde birtakım sorunlar görülmekteydi. Bazı lazerler renkleri silebilirken bazıları hiç islemezdi. Renkli dövmeleri silebilen lazerler de bu konuda geri planda kalmakta olup yeterli silme işlemini tamamlayamaz. Bu nedenle Pico Wave Laser teknolojisi  özellikle renkli dövmeye sahip olan kişiler için oldukça etkilidir. Bu teknoloji sayesinde renkli dövmeler de silinebilir. Elbette renkli dövmelerde seansların uzaması mümkündür ancak bu lazer renkleri görebilmektedir ve böylelikle onları yok edebilmektedir. Antalya renkli dövme silme işlemi için merkezimize gelebilirsiniz. Antalya Dövme Silme Merkezi ile yeşil, mavi gibi birçok renkteki dövme silinebilmektedir. Elbette dövmede kullanılan malzemeler ve derideki kademesi gibi birçok unsur da etkili olmaktadır.

Lazer ile Dövme Silme Seansları

Dövme silme işlemi lazer ile yapılmaktadır ve bu işlem birtakım seanslar sonucunda gerçekleşmektedir. Bu nedenle dövme silme işleminden en iyi verimi alabilmek için birçok seansa dahil olmak gerekmektedir. Antalya’da yer alan merkezimize gelerek bu seansları yaptırabilirsiniz ve lazer ile dövme silme sürecinde avantaj yakalayabilirsiniz. Lazer ile dövme silinirken seanslar aksatılmamalıdır. Bu seanslar sizlerin cildinin iyileşme sürecine göre belirlenmektedir. Yani derinin tipi, sizlerin müsaitliği ve dövmenin ihtiyacına göre seanslar planlanmaktadır.

Uzmanlarımız tarafından belirlenen seanslar zaman zaman değişiklik gösterebilmektedir. Antalya Dövme Silme Merkezi isimli kliniğimizde dövme sildirirken seanslar ile kısa sürede sildirebilirsiniz. Seansları düzenli olarak tamamlayarak dövmedeki değişikliği ve yok olmayı görmek mümkündür. Aynı zamanda tüm işlemler öncesi bir ön seans alabilirsiniz ve ücretsiz değerlendirme sürecinden faydalanabilirsiniz. Sonrasında isterseniz bizlerden destek almak için seans planlamanızı yapabiliriz.

Lazer ile Dövme Silme Avantajları

Lazer ile dövme silme işleminin avantajları merak konusudur. Antalya dövme sildirme avantajları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda dövme silmenin avantajlarından da söz etmek mümkündür. Bunların başında elbette istenmeyen dövme görüntüsünden kurtulmak mümkündür. Aynı zamanda dövme silme işleminin bir diğer avantajı dövme silme işlemi esnasında ciddi hasarlar yaşamamaktır. Elbette burada kullanılan lazer teknolojisi belirleyicidir. Bizim kullandığımız Pico Wave Lazer teknolojisi ciltte büyük yaralar oluşturmaz iken yoğun kanamalara da sebep olmaz. Her cilt tip ile uyumlu olması bir avantajdır. Aynı zamanda sizlere ücretsiz deneme seansı sunuyoruz ve bu sayede cilt durumunuzu, dövmenizi kaç seansta yok olacağını ve nicesini öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda sizlere en iyi ve en kısa sürede iyileşme sunan bir lazer ile işlem yapıyoruz. Bu sayede süreç hızlanmaktadır ve kişiye özel olarak bir planlama yapılmaktadır.

Dövme Sildirme Öncesi ve Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dövme sildirme öncesi ve sonrası yapılabilecek birçok işlem ve yapılmaması gereken birçok işlem de yer almaktadır. Dövme sildirme öncesinde alkol tüketimi gerçekleşmemelidir. Düzenli ilaç kullanan kişilerin de uzmanlarımıza bunları belirtmeleri oldukça önemlidir. Kan sulandırıcı ilaç kullanan kişilerin bu işlem yaptırmak için bir süre ilaç kullanmaması gerekmektedir ve bunların riski uzmanlar ile ve doktorunuz ile konuşulmalıdır. Dövme sildirme işlemi öncesinde dövme üzerinde herhangi bir ek çalışma yapılmamasına dikkat edilmektedir.

Dövme sildirme işlemi sonrasında da yapılması ve yapılmaması gereken birtakım şeyler vardır. Öncelikle, dövme sildirme sonrasında en az 24 saat suya değmemek oldukça önemlidir. O bölgeyi korumak ve ısınmasını da önlemek gerekmektedir. Bunun sebebi ise terin de o bölgeyi rahatsız edecek olmasıdır. Bu nedenle dövme sildirme işlemi sonrasında güneş ile direkt temas etmemek, denize ya da havuza girmemek tercih edilmelidir. Bu sayede dövme sildirme işlemi çok daha etkili bir şekilde sonuçlanabilecektir.

Lazer ile Dövme Silme Fiyatları

Lazer ile dövme silme fiyatları oldukça değişkendir. Bu nedenle tek bir fiyat belirtmek mümkün olmayacaktır. Antalya dövme sildirme fiyatları hakkında bilgi edinirken öncelikle dövmenizin incelenmesi gerekmektedir. Dövmenin durumu belirleyici olmaktadır ve fiyatlandırma da bunun sonucunda anlaşılmaktadır. Lazerimiz en üst kalitedir ve hızlı iyileşme imkanı sunması açısından avantajlıdır. Dövme silme sürecinde de hızlı iyileşme görmek mümkündür. Lazer her seansta dövmenin bir bölümünü yok ederken pigmentleri parçalamaktadır. Bu sayede belirli seans sayılarından sonra dövmenin durumuna bağlı olarak dövme tamamen silinir ya da oldukça küçük izler ile tamamlanabilir.

Lazer ile silinen dövmelerde fiyatlandırma seans sayısı ile ilişkilidir. Bu nedenle seans sayısı bilgisi alabilmek için doktorumuzun sizlerin dövmesini incelemesi önem arz etmektedir. Dövme sildirme işleminde seans sayısı 4 olabileceği gibi 8-10 gibi farklı ve daha yüksek seanslara daha sahip olabilir. Bu durumda fiyatlandırma değişikliğe açıktır. Ödeme yöntemleri oldukça çeşitlidir ve ödeme yöntemleri dikkate alınarak birtakım avantajlar da görmek mümkündür. Seans ödemeleri ya da öncesinde ödeme gibi seçenekler ile müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Dövmenin rengi de bu aşamada ödemlidir. Dövme renkli veya siyah ise bu durumda ücrette farklılıklar olabilir. Antalya dövme silme fiyatları tek bir dövme için geçerli olup dövme sayısı artsa bu durum fiyata da yansımaktadır. Lazer ile dövme silme işlemi sayesinde artık birçok kişi dövmelerinden kurtulurken bunu çok daha acısız ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilecektir.

  • Antalya Dövme Silme Merkezi | British Medical Laser Association Tarafından Onaylı Sertifikasyon - HCPC Registered Uzmanlık

    ÖZGÜN Medikal Lazer Sistemleri  ve Sağlık Hizmetleri LTD Şirketi Olarak 17 yıllık tecrübemizle ile birlikte Antalya Dövme Silme Merkezi olarak sizlere en iyi hizmeti vaat ediyoruz.

  • Aesthetic Laser & IPL & Operational Training For Laser Tattoo Removal

    PİCO Wave Lazer & Co2 Fraksiyonel Lazer EN HIZLI - EN ETKİLİ - EN GÜVENLİ - EN İYİ SONUÇ

Devamını Gör

Müşteri Yorumları

Değerli görüşlerinizi önemsiyor, kendimizi her gün geliştiriyoruz!

Whatsapp