Thumb

Renkli Dövme Silme

Renkli dövme silme ; Dövmeler artık birçok kişide olan eşsiz vücut çizimleri ve tasarımlarıdır. Birçok kez yapılan dövmeler bazen istenen sonucu vermez ya da pişmanlık hissi ile sonuçlanır. Bu durum dövme yapıldıktan kısa süre sonra olabileceği gibi uzun süre sonra da olabilir. Kişilerin zevklerinin değişimi ve yaşlarının büyümesi de dövmeler için belirleyici özelliklerdir. Bu durumda dövmeler değiştirilmek ya da silinmek istemektedir. Elbette her ikisi de bir tercihtir ve süreçleri birbirinden farklıdır. Renkli dövme sildirme sürecini tercih edenler birçok lazer alternatifi ile karşılaşacaktır. Bu lazerler cilt lekeleri ve dövmeler için kullanılabilen farklı teknolojilere sahip ürünlerdir. Bu durumda dövmenin rengi, ebattı ve ne zaman yapıldığı gibi pek çok faktör de önemlidir.

Özellikle renkli dövmeler merak konusu olmuştur. Renkli dövmeler genellikle lazer ile çok daha zor çözümlenir diye biliniyor. Ancak son teknoloji lazerler için durum farklıdır. Pico Wave Laser teknolojisi renkleri de görebilmektedir ve bu sayede renkli dövme silme sürecini avantajlı bir şekilde ilerletmektedir. Lazerle dövme renkli silme artık çok daha avantajlıdır ve pratiktir. Bu sayede kişiler günlük hayatlarına rahatça devam edebilmektedir. Özellikle dövmesini gizlemek isteyen ya da bu süreçte oluşacak deformasyonu kapatmak isteyen kişiler bu süreç için olumlu geri dönüşler sunmaktadır. Antalya’da yer alan kliniğimiz renkli dövme silme işlemini uzmanlar tarafından gerçekleştirmektedir.

Renkli Dövme Silme Süreci

Renkli dövme silmek aslında bir süreçtir. Lazerle dövme silme işlemi kişiye göre değişebilen odlukça öznel bir işlemdir. Bu nedenle öncelikle Antalya’da yer alan kliniğimize gelmeniz avantajlı olacaktır. Uzmanlarımızın sizleri görmesi iyi olacaktır. Bu sayede dövme için en doğru süreç belirlenmektedir. Dövmenin kaç seansta silinebileceği, kaç seanslık bir planlama yapılması gerektiği, lazerin kullanım seviyesi gibi pek çok unsur bu esnada belirtilecektir. Renkli dövmelerin içerisinde demir ve bakır gibi birtakım alaşımlar bulunmaktadır. Bunların deriden silinmesi zaman alacağından işlemin yapılacağı lazer en etkili faktör olacaktır.

Seans süreci için 5 ay ile 8 aylık bir periyottan söz edilebilir. Seanslar arasında 1 ay ya da daha uzak bir fark olabilir. Elbette seans arası süreçler ilerledikçe bu zaman aralıkları da artmaktadır. 10 seansın üzerine çıkabilen renkli dövmeler de bulunmaktadır. Antalya dövme silme klinikleri içerisinde konumlanan kliniğimiz, renkli dövme silme işlemi için seans belirleme işlemini en baştan yapmaktadır. Ardından bu seanslar kısalmaktadır ya da uzamaktadır. Lazer ile renkli dövme silme işleminin ardından birtakım kanamalar ve kabuklanma görmek mümkündür. Bunlar süreç içerisinde olacak ve en son olarak da kabuklanma yok olacaktır. Ancak kullanılan cihaz kaliteli odluğundan bu kabuklanmalar yara izi bırakmayacaktır ve böylelikle lazeri le dövme silme süreci kısa sürede tamamlanacaktır.

Renkli Dövme Silme Fiyatları

Renkli dövme silme fiyatları için birçok alternatif sunulabilir. Fiyatlandırma oldukça değişkendir. Birçok farklı renkli dövme modeli bulunmaktadır ve bu dövmeler farklı ebatlarda olabilmektedir. Deriye geçen bu boyaların çıkarılması, ebatları ile ilişkilidir. Renkli dövmelerde kullanılan malzemeler nedeniyle lazer ile yapılan dövme silme süreci değişim gösterecektir. Bu nedenle seanslara bağlı bir fiyatlandırma görülmektedir.

Seansların sayısı fiyat açısından etkilidir. Antalya’da bulunan kliniğimize gelerek fiyatlandırma hakkında daha net bilgi alınabilir. Antalya dövme sildirme fiyatları kapsamına giren renkli dövmeler, süreç uzun olabileceğinden fiyat açısından da etkili olacaktır. Buna karşın kullanılan başarılı teknoloji ile seanslar en erken ve en hızlı şekilde tamamlanacaktır. Aynı zamanda hijyeni koşullar altında sağlıklı bir şekilde renkli dövme silme sürecini yürütmekteyiz.

Whatsapp