Thumb

Hatalı ve Renk Değiştirmiş Kaş Silme

Kaş Silme ; Kaş renklendirme ve kalıcı kaş makyajı işlemleri artık günlü hayatta hem kadınların hem de erkeklerin tercih ettiği bir işlemdir. Kaş boyama işlemlerinde bazen iyi sonuçlar alınsa da bu her zaman için mümkün değildir. Hatalı kaş boyama süreci yaşayan pek çok insan kaş silme işlemi için Antalya’da bizleri tercih etmektedir. Hatalı boyanan kaşların en kısa sürede çözümlenmesi oldukça önemlidir. Aynı zamanda kaş boyama sevilse de kaş boyası her zaman aynı etkide kalmayacaktır.

Renk değiştiren kaşlar zaman içerisinde kötü bir görüntü oluşturur ve bu nedenle değiştirilmesi ve silinmesi gerekmektedir. Bu aşamada kaşı yeniden yaptırmak bir tercih olmakla birlikte eğer istenmiyorsa bu durumda hatalı ve renk değiştirmiş kaş silme işlemi gerçekleştirilmektedir. Kaş tasarımı ve kaş güzelliği kadınlar için oldukça önemlidir ve yüz şeklini belirleyen en temel yüz bölümleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle hatalı veya renkli solmuş kaşların en kısa sürede temizlenmesi gerekmektedir. Bu işlem için de lazer yöntemini kullanıyoruz. Antalya lazerle kaş silme işlemleri için bizleri tercih ederek kaliteli bir lazer ile kısa sürede sorunlu kaşlardan kurtulabilmek mümkündür.

Lazerle Kaş Silme Uygulaması Nasıl Yapılır?

Lazerle kaş silme uygulaması birçok aşama sonucunda gerçekleşmektedir ve bu nedenle kaş işleme uygulaması hakkında ayrıntılı bilgi edinmek gerekmektedir. lazerle Kaş işleme işlemi birkaç seans ile gerçekleşmektedir ancak kaşın durumuna uygun bir planlama yapılmaktadır. Seans başına ortalama yüzde 20lik bir pigment yok edilmektedir. Elbette kalan pigment sayısı önemlidir. Henüz yeni yapılmış ve beğenilmemesi bir kaş ise bu işlemin seansı süreci daha farklı olacaktır. Ancak eper kaş uzun süredir var ve solmuş ise seanslar daha hızlı bir şekilde tamamlanacaktır.

Kullandığımız lazer teknolojisi üst seviyededir ve Antalya içerisinde hizmet vermekteyiz. Bu sayede Antalya lokasyonunda bulunan pek çok kişi kötü kaş tasarımı için bizlere gelerek eski kaşlarına kavuşabilir. Bu işlem oldukça hassastır. Çünkü kaşlar tüylerden oluşmaktadır ve bu tüylerin korunması gerekmektedir. Bu işlem olası bir tüy eksikliği yaratmaz iken pigmentlerden kurtulmak yönünde çalışmaktadır. Ancak etkili olan pek çok faktörün olduğunu bilmek de gerekmektedir. Çünkü kaş silme işlemi bir süreçtir ve buna göre düzenli seanslar belirlenmektedir. Ancak kişinin kaşının ne zaman boyandığı, hangi renk olduğu ve hangi malzeme ve teknik ile gerçekleştiğine de dikkat edilmelidir. Uzmanlarımız bu bilgiyi edindikten sonra seanslara başlamaktadır.  Lazerle kaş silme Antalya içerisinde artık yapılabilmektedir ve yılın her dönemi bizimle iletişim kurarak bu işlemden faydalanabilirsiniz.

Lazerle Kaş Silme İşleminin Dezavantajı Var Mıdır?

Lazerle Kaş silme işlemi hakkında merak edilen birçok bilgi bulunmaktadır. Bunlardan biri de bu işlemin dezavantajı olup olmadığıdır. Buradaki en önemli ayrıntılar ise kalıcı kaşı silecek lazer ürünüdür. Ürünün kalitesi oldukça belirleyicidir ve ürünün kalitesine göre kaş silme işleminden istenen performans alınabilecektir. Antalya kaş silme fiyatları da buna bağlı olarak değişime açıktır. Fiyatı belirleyen en önemli unsurlardan biri lazerin kalitesi ve seans sayısı olmaktadır.

Lazerle Kaş silme işlemi sonrasında ortalama 30 veya 45 gün kadar herhangi bir işlem yapılmaması oldukça önemlidir. Buna kalıcı kaş uygulaması da dahildir. Bu sayede kaş iyileşecektir. Kaş silme işlemleri esnasında da kaş bölümü kabuk bağlayacaktır ve bir iyileşme süreci geçirecektir. Bu nedenle seans sonrasında doğru ürünleri kullanmak gerekecektir. Antalya’da yer alan uzmanlarımız sizleri bu konuda da bilgilendirecektir. Kaş silme işleminin bir dezavantajı bulunmasa da iyileşme sürecine zaman tanınması ve bu sürecin takip edilmesi oldukça önemlidir.

Whatsapp