Thumb

Microblading Kaş Silme

Microblading kaş silmeKaş tasarımları son yıllarda gün geçtikçe yaygınlaşırken aynı zamanda kaş silme işlemi de aynı oranda yaygınlaşmaya başlamıştır. Kaş tasarımları farklı teknikler ile yapılmaktadır ve bu teknikler dikkate alınarak bir kaş silme işlemine geçilmesi gerekmektedir. Kaş tasarımları ve kaş şekillendirme olarak bilinen işlemler aslında uzun süre kalıcı olmayan makyaj teknikleridir.

Kalıcılık teknik ve kullanılan malzeme bakımından değişim göstermeye açıktır. Uzun süre kalıcı kalma riski dikkate alınarak kaş silme işlemleri ilgi görmektedir. Kaş silme sürecinde uygulanan yöntemler, kaşın öncesinde uygulanan tekniklerine göre belirlenmektedir. Seans sayısı ve lazerin atışı gibi pek çok faktörler bu gibi unsurlara bakılarak belirlenmektedir.

Kaş tasarımı ve renklendirmesi esnasında renk kullanımı vardır ve buradaki pigmentler cilt altına girmektedir. Bu nedenle de silinmesi uzun olmaktadır. Microblading kaş silme teknolojisi le kaç silme işlemleri tamamen gerçekleşir. Ancak bu işlem öncesi ve sonrasında dikkat edilmesi ve uyulması gereken faktörler de bulunmaktadır. Antalya microblading kaş silme işlemi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz ve süreci sizlerin yararına olacak şekilde yürütebiliriz.

Microblading Kaş Silme Nasıl Yapılır?

Microblading kaş silme nasıl yapılır? işleminin nasıl yapıldığı ve teknikleri merak konusudur. Çünkü kaş aslında üzerinde kış olan bir bölümdür ve pek çok kişi kaş tasarımını daha dolu bir kaş görünümü oluşturmak için yaptırmaktadır. Ancak silme işleminde kaşların ve kıl köklerinin zarar görebileceği gibi tereddütleri bulunmaktadır. Ancak bu doğru değildir çünkü doğru teknikler ve ürünler kullanıldığı takdirde kaş eksilmesi yaşanmaz.

Aynı zamanda kaş boyası temizlenir ve eski görüntüsüne kısa zaman içerisinde kavuşabilir. Microblading kaş silme işlemi öncesinde bir ön seans yapılabilir. Bu sayede kaş silme süreci hakkında detaylı bir bilgilendirme de sunulabilir. Kaş silme süreci hakkında bilgi edinmek dışında kaşın durumu da öğrenilebilir. Kaşın tasarımının ne zaman yapıldığı gibi unsurlar bu aşamada önemlidir. Sonrasında onaylama sağlanırsa ilk işlem yapılır ve bu lazer esnasında göz koruması da sağlanır. İlk seansta direkt etki almak mümkündür.

Microblading Kaş Kaç Seansta Silinir?

Microblading kaş silme kaç seansta silinir? kaş silme işleminde seans süresi belirleyicidir. Seans sayısını etkileyen birtakım faktörden söz etmek gerekir. Buradaki en önemli ayrıntı kaş tasarımının yapıldığı zamandır. Ne kadar yakın bir tarihte yapıldıysa kaş silme işlemi de o kadar hızlı bir şekilde devam etmektedir.

Bu sayede kaş silme sürecinden avantaj elde edilebilir. Bunun dışında renk de önemlidir. Koyu tonlar daha kısa sürede parçalanır ve bu sayede daha hızlı yok olur. Microblading kaş silme sürecinde kullanılan teknoloji de önemlidir. Kullandığımız lazer teknolojisi hiçbir zarar vermeden sadece pigment yok etmeyi ve parçalamayı amaçlar. Seans sayısı 3 seans veya civarında olabilir. Bu durum kaşın birtakım faktörleri ile ilişkili olup ortalama seans sayısı ön görüşme esnasında belirtilebilecektir.

Microblading Kaş Silme Avantajları

Microblading kaç silme avantajları çok fazladır. Özellikle hatalı veya abartılı kaş makyajları için en doğru çözüm olarak görülmektedir. Bu işlem kısa sürede tamamlanır ve böylelikle kişiler eksi kaş görünümüne devam edebilir.

Kaş tasarım sürecinde uygulanan teknikler ve benzeri dikkate alınarak bir seans planlaması sunulmaktadır. Antalya microblading kaş silme işlemini sizlere en profesyonel şekilde sunuyoruz. Kaş silme işlemlerinde kişiye özel bir hizmet sunulmaktadır ve böylelikle en iyi sonuç alınabilir. Microblading süreci boyunca kullanılan lazer kaşa zarar vermeden direkt derideki pigmenti silmeye odaklıdır.

Whatsapp