Thumb

Lazerle Dövme Silme İşlemi

Lazerle dövme silme işlemiDövmeler yaptırırken her ne kadar göze hoş gelse de bazen bu yeterli olmamaktadır. Dövme zaman zaman iş hayatını olumsuz etkileyebildiği gibi kişinin kendisine karşı memnuniyetsizlik duymasına da sebebiyet verebilir. Bu durumda o dövme silinmek istenir ancak halk arasında dövmelerin asla silinemediğine dair birtakım olumsuz bilgiler dolaşmaktadır. Durum aslında pek de böyle değildir çünkü artık dövmeleri kalıcı olarak silmek mümkündür. Lazerle Dövme silme işlemi kliniğimiz tarafından Antalya’da en sağlıklı ve hijyenik standartlar ile gerçekleşmektedir. Bu sayede kurtulmak istenen dövmelerden kurtulmak ve yeni bir yaşama adım atmak mümkündür. Antalya dövme sildirme işlemi kapsamında kliniğimiz son teknoloji lazer ürünlerini kullanmaktadır. Lazerle dövme silme işlemi kapsamında yer alan işlem için en üst kalitede lazerler tercih edilmiştir. Buna bir örnek de Pico Wave Laser teknolojisidir. Bu gibi son teknolojiler, en kısa sürede dövmeleri silerken aynı zamanda hijyen ve sağlık açısından da avantajlar vaat etmektedir. Dövme silme sürecinde tercih edilen lazer aslında en önemli noktalardan biridir. Bu nedenle öncelikle lazer tekniği üzerine araştırma yapmak da tercih edilebilir.

Dövme Silme Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dövme silme işlemi aslında öncesi ve sonrasında pek çok ayrıntıyı gerektirmektedir. Bu nedenle lazerle dövme sildirme Antalya için bizlere danışabilir ve süreç boyunca ne yapıp ne yapmamanız gerektiğini de öğrenebilirsiniz.  Lazer ile dövme sildirme süreci sonrasında genellikle 1 gün banyo yapmamak önerilmektedir. Bu durum işlem yapılan bölgeye su değmemesi ile de ilişkilidir. Bölgeye su değmemesi bir zorunluluktur. Lazer ile dövme sildiren biri ancak ikinci gün veya daha sonrasında su ile temas edebilir. Ancak bu esnada da lif veya kese gibi sert malzemeler kullanmaması oldukça önemlidir.

Bölgenin durumuna göre lazer yapılan kısım açık bırakılabilir ya da kapatılabilir. Ancak genellikle bizler tarafından önerilen kremler kullanılmalıdır ve düzenli pansuman yapılmalıdır. Elbette lazer ile dövme sildirme sonrasında güneş ile direkt temastan kaçınılmalıdır. Buna solaryum ve benzeri de dahildir. Bölgenin direkt temas etmemesi süreci daha olumlu ilerletecektir. Bunlara ek olarak dövme sildirme işlemi sonrasında 7 gün kadar havuza ya da denize girilmesi önerilmez. Bu sayede açık yaranın acıması ve geç iyileşmesi de önlenmektedir. Bunlara ek olarak lazer ile dövme sildirme öncesi de incelenmelidir. Bronz tenlere veya henüz yeni güneşe maruz kalmış tenlere yapılacak lazerler ertelenmektedir. Kan sulandırıcı ilaç kullanan kişilerin de ilaçları bir süre önceden uzmanlarımız kontörlünde kesmesi gerekmektedir. Antalya’da yer alan kliniğimize geldiğinizde bizlere kullandığınız ilaçlarınızı da bildirmeniz önerilmektedir.

Antalya Dövme Silme lazerle

Antalya dövme silme lazerle ; Antalya’da dövme sildirmek isteyen birçok kişi olması mümkündür. Bu kişiler hem kaliteli lazer araştırırken hem de bir dövme silme merkezi araştırmaktadır. Kliniğimiz cilt sorunları için bir çözüm merkezidir ve bunlardan biri de dövme silme işlemidir. Dövme silme işlemimiz kapsamında öncelikle sizleri kliniğimizde ağırlıyoruz. Bu sayede cildinizdeki problemi inceliyoruz ve bizden isteklerinizi de dinliyoruz. Antalya’da konumlanan kliniğimiz dövme silme sürecinde sizleri destekleyecek ve tüm çalışmaları da yürütecektir.

Antalya dövme silme lazerle işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dövmenizin ebattı ve kapsamına göre bir süreç belirlenecektir ve seans süreci sizlere de iletilecektir. Bu sayede bir ödeme planı da çıkarılacaktır. Antalya dövme sildirme fiyatları merak edilen bir diğer konudur ve bu nedenle kişiler dövmeleri silinir ise ücretinin ne olacağını sormaktadır. Ücretlendirme seans sayısına ve kişinin dövmesinin durumuna göre değişime açıktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Whatsapp