Thumb

Cover ( Kapama ) Dövme Silme

Cover (kapama) dövme silme ;  cover dövme aslında var olan bir dövmenin üzerine yapılmaktadır. Bu oldukça yaygın bir yöntemdir ve var olan dövmeler için kullanılmaktadır. Cover up tattoo olarak da nitelendirilen bu dövmeler, sevilmeyen veya artık istenmeyen dövmeler için tercih edilmektedir.

Bu süreçte dövme sildirme yapılabileceği gibi bu durum cover dövme için de geçerlidir. Kapama dövme silme olarak da nitelendirilen bu işlem aslında var olan kapama dövme ile altta kalan dövmenin de silinme işlemidir. Elbette daha uzun süreli bir işlemdir ve bu nedenle özen gösterilmektedir.

Ancak imkansız olmayıp birçok kişi kapama dövme sonrasında bu yöntemi tercih ederek her iki dövmeden de kurtulmaktadır. Cover (kapama) dövme aslında bir dövme tasarımıdır ve var olan tasarım üzerine eklenmektedir. Cover (kapama) dövme silme işlemi ile dövmeler birtakım seanslar esnasında yok edilebilir.

Cover ( Kapama ) Dövme Silme  Nedir?

Cover (kapama) dövme silme nedir ve bu işlem ne şekilde yapılır merak konusudur. Ancak bu işlemi anlayabilmek için öncelikle kapama dövmelerin ne olduğunu anlamak gerekmektedir. Kapama dövmeler, hali hazırda çok öncesinde veya yakın zamanda yapılmış olan dövmelerin üzerine yapılmışlardır. Bu dövmeler alttaki dövmeleri kapama için tercih edilirler ve bu nedenle kısaca kapama olarak da adlandırılırlar.

Cover (kapama) dövme silme işlemi profesyonel uzmanlar tarafından yapılması gereken bir işlemdir ve oldukça özen gösterilmelidir. Antalya içerisinde cover (kapama) dövme silme işlemi yaptırmak isteyenler bizlerle iletişime geçebilir ve kliniğimize gelebilir. Bu sayede kapama dövme ve altında yer alan dövme hakkında detaylı bir inceleme yapabiliriz.

Antalya dövme sildirme sürecinin bir parçası olan kapama dövme silme işlemleri lazer ile yapılmaktadır ve bu süreçte Pico Wave Laser teknolojisi kullanılmaktadır. Bu teknoloji ile kapama dövmeler yani birkaç katlı dövmeler bile silinebilir. Aynı zamanda bunlar renkli dövmeler de olabilir ve bu sayede hem siyah hem de farklı renklerdeki dövmeler aynı anda silinebilir.

Cover ( Kapama ) Dövme Silme Nasıl Yapılır?

Cover (kapama) dövme silme nasıl yapılır? Dövmeyi yaparken cildinizin durumunu inceliyoruz. Aynı zamanda sizden bir dövme geçmişi bilgisi de ediniyoruz. Bu sayede kapama dövme sürecini bütünü ile öğreniyoruz. Antalya dövme silme işlemini yapan merkezimizde tamamen alanında uzman çalışanlarımız yer almaktadır ve deneyimli ekipler tarafından lazer hizmeti yürütülmektedir.

Antalya Pico wave lazer kullanmaktayız ve böylelikle lazer ile dövme silme süreci de daha profesyonel ve kaliteli şekilde ilerlemektedir. Dövme silme kapsamında elbette öncesinde ve sonrasında dikkat etmeniz gerekenler sizlere uzmanlarımız tarafından iletilecektir.

Bu faktörleri dikkate alarak ve düzenli olarak seanslara katılarak dövme sildirme işlemi tamamlanabilir. Ortalama 4 ile 8 seans belirtilse de kişiye özel bir işlem olduğundan değişime açıktır.

Antalya Cover (Kapama) Dövme Silme Fiyatları

Antalya cover (kapama) dövme silme işleminde fiyatı etkileyen unsurlar vardır ve bunlar kişiye göre değişken faktörlerdir. Dövme silme işlemi Antalya içerisinde merkezimiz tarafından kaliteli lazer teknolojisi ile yapılmaktadır. Fiyatlandırma ise seans sayısı dikkate alınarak belirlenmektedir.

Seans sayıları değişkendir çünkü ihtiyaca göre ayrılmaktadır. Cover (kapama) dövme silme işleminde dövmenin durumu da önemlidir. Dövmenin silinmesi ne kadar kolay ise fiyatlandırma da bundan etkilenecektir. Bu nedenle dövme silme işlemi ile ilgili bir fiyatlandırma ancak yüz yüze görüşme ile verilebilir. Bu sayede kişiye özel hizmet sunmak için uzmanlar ile görüşme yapmak da mümkün olacaktır. 

Whatsapp